Facebook Sosyal Medya Ajansı

Sosyal Medya Platformları ve Facebook’un Bu Platformlar Arasındaki Yeri

Sosyal medya günümüz insanının yeme, içme gibi hayatında yer edinmiş, bir alışkanlığı halini almıştır. Hayatımız sosyal medya üzerinden yaptığımız paylaşımlarla renkleniyor diyebiliriz. Önceleri genç kitleye hitap eden sosyal medya platformları zamanla yetişkin kesimi de kendine çekmiş ve günümüzdeki önemli yerine erişmiştir. Dünya nüfusunun neredeyse hepsi sosyal medya hesaplarına sahiptir. Sosyal medya platformlarının yıldan yıla nasıl çağ üstü geliştirmeler yaptıklarına tanık oluyoruz ve kendimizi çağı yakalama konusunda daha şanslı hissediyoruz. Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesini istiyorsanız bir Facebook sosyal medya ajansı ile veyahut diğer uygulamalarınız için sosyal medya ajansları ile anlaşabilmeniz mümkündür.

Milyonlarca insanın hayatlarının parçasına gelen sosyal medya, her türlü habere de anında erişmemize olanak tanımaktadır. Hal böyle olunca birçok marka ve şirket sosyal medyada etkinlik sağlamak durumunda kalmıştır ve dijital pazarlama büyük önem kazanmıştır. Hatta sosyal medyanın e-ticaret üzerinde yaptığı olumlu etkilerle günümüzde e-ticaret sitelerinin gelirlerini ne ölçüde arttırdıklarına tanık oluyoruz. Bu gibi durumlarda Facebook sosyal medya ajansı arayışına giren markalar, hesaplarının yönetimini ve içerik düzenini işini bilen bir ajansa devretmek istemektedir. Bu gibi durumlarda ajansımızın profesyonelliği karar vermeniz için yeterli olacaktır. Yönetmekte olduğumuz marka ve tüzel kişi hesaplarıyla da sizlere referans sunmamız mümkündür.

Sosyal Medya Platformlarının Doğuşu: Facebook

Günümüzde birçok sosyal medya platformu bulunmaktadır. Fakat bu platformların başlangıcını ve gelişimini etkileyen ilk adım 2004 yılında Harvard Üniversitesi öğrencisi olan Mark Zuckerberg tarafından atılmıştır. Facebook CEO’su başlangıçta yalnızca bir öğrenciydi. İlk olarak Harvard Üniversitesi öğrencileri için kurulan platform, kısa bir zamanda dünyayı etkisi altına almış ve modern çağın devrimi niteliğinde bir geliştirme olmuştur. Bu kuruluş hikayesini temel alan “The Social Network” isimli 2010 yılı filmini izlemenizi içtenlikle tavsiye ederim. Oldukça etkileneceğiniz bir film ve konu hakkında aydınlanmanızı sağlayacaktır. Facebook sosyal ağların ve sosyal medyanın ipini göğüsledikten sonra akıllı yatırımlarla birçok uygulamayı da kendine dahil etmiştir. Günümüzün en büyük firmaları arasında yer almaktadır. Kişisel olarak sizin de Facebook, Instagram hiç değilse Whatsapp hesabınızın bulunduğuna eminim. Markanız için Facebook hesabınızı yönetmeniz gerekiyorsa yapmanız gereken ise kaliteli hizmetiyle bilinen bir ajans ile anlaşmak olacaktır. Kalitesinden emin olabileceğiniz bir Facebook sosyal medya ajansı ile anlaştığınızda güçlü bir yatırım yapmış olacaksınız.

Facebook Hesabınızı Biz Yönetelim, Siz Faydalanın

Facebook bir ilk olmasının yanında kullanıcı sayısında da diğer platformlara göre büyük bir fazlalık göstermektedir. 7’den 70’e her yaştan insana markanızı, şirketinizi veya tüzel kişiliğe sahip işletmenizi tanıtmanız mümkün olmaktadır. Başarılı şekilde yönetilen sosyal medya hesabınız ve reklamlarınız size artı değer katacaktır. Facebook sosyal medya ajansı arayışınızda sizi günümüzün ötesine taşıyabilecek profesyonel bir ekiple çalışmaktayız. Ekibimizde hesabınız için içerik üreten, dijital pazarlamanızı yöneten, müşterilerle iletişimi yöneten ayrı ayrı profesyoneller bulunmaktadır. Her daim olumlu sonuçlar yaratmamızın sebebi de bu ekibin işini detaylarıyla yapıyor oluşudur.

Sosyal medya hesaplarınızın yönetiminde ve markanızın Facebook üzerinden dijital pazarlamasında en önemli şey sonuç yani yapılan işin size getirisinin olup olmadığıdır. Size getirisi olmayan bir Facebook sosyal medya ajansı ile çalışmanız mantıklı olmayacaktır. Biz hesabınızın yönetimini ve danışmanlığını yapmaya başladığımız andan itibaren hesabınıza erişimleri ayrıntılı olarak inceliyor, günlük ve aylık ziyaretçi sayınızı ve tıklanma oranınızı size belirli aralıklarla raporluyoruz. Böylelikle soyut olarak görülen hizmetimizi sizin için somutlaştırmış oluyoruz. Hedef kitlenizi belirleyip gerekirse bölümlere ayırarak reklam kampanyalarınızı yürütüyoruz. Sizin dijital sesiniz oluyoruz ve sizi her zaman bir basamak daha üste taşımayı hedefliyoruz. Danışmanlık ve yönetim hizmetlerimizle ilgili bilgi almak isterseniz e-mail ya da telefon numaralarımız aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir