Sosyal Medya Fiyat Teklifi

Çağdaş Dünyanın Merkezi: Sosyal Medya

Çağımızda sosyal medya kullanımının geldiği nokta gerçekten inanılmaz. Bunu görmezden gelmek imkansızlaştı ve her marka için sosyal medyada var olmak gereklilik halini aldı. Markaların sosyal medyalarının yönetimi ve içerik üretiminin markalara kattığı fayda da elbette yadsınamamaktadır. E-ticaret ve sosyal medya reklamcılığı günümüzde piyasanın atar damarı konumundadır. Sürekli bir sirkülasyon ve etkileşim halindeler. Dijital pazarlama denen kavram da sosyal medyanın popülerliği sonrasında büyük bir market halini aldı. Sizin, diğer aile fertlerinin hatta dedenizin bile sosyal medya hesabına sahip olması her türlü kitleye hitap edebilmek uğraşında olan firmaları dijital pazarlama konusunda profesyonel destek almaya yöneltmiştir. Bazı firmalar kendi bünyelerinde bunun için departman bile oluşturuyorlar. Fakat çoğu marka dijital marketingleri için sosyal medya fiyat teklifi alma yoluna gitmektedir.

Sosyal Medya Danışmanlık ve Yönetimi

Markalardan ve dijital pazarlamaya verdikleri hatta direkt olarak vermeleri gerektiği önemden bahsettikten sonra bunu yapma yollarına geldik. Öncelikle sosyal medya danışmanlık ve yönetim hizmeti veren firma veya kişileri saptamalıdırlar. Marka kalitesinden asla ödün vermiyorsa buna göre bütçesini de ayırmak zorundadır. Ne kadar büyük bir bütçeyle sosyal medya danışmalık hizmeti almaya karar vermiş ise o ölçüde dönüt elde edecektir. Sosyal medya fiyat teklifi yapmak veya almak istiyorsanız; referanslarıyla sizi kendine çekecek hizmet verenleri inceleyip karara gitmelisiniz. Hem tüzel hesabınızın yönetimi hem de dijital pazarlama ile aslında markanızı yönettiriyor oluyorsunuz, bu yüzden kalite önemlidir.

Önceliklerinize Göre Danışmanlık ve Pazarlama

Marka olarak sosyal medya hesaplarınızın yönetimiyle ilgili öncelikleriniz olacaktır şüphesiz. Bu önceliklerinize göre de sosyal medya fiyat teklifi almanız mümkün olacaktır. Önceliklerinize göre hizmetteki fiyat skalası genişletilebilmektedir. Sosyal medya hesaplarınızı yönetirken aynı zamanda belirlediğimiz periyotlarla size yatırımınızın getirileri hakkında, müşteri portföyünüz ve hedef kitleniz hakkında analiz edilmiş raporlar sunuyor olacağız. Önceliklerinizi gençlere göre belirleyip içerik ve dijital reklamlarınızın gençler için üretilmesini istiyor olabilirsiniz, bu konuda tüm süreci yönetim ardından size yaptığımız yönetimin getirilerini raporlayacağız. Bir marka için tüm ayrıntıları önemsiyor ve müşteri talepleri doğrultusunda bir strateji belirliyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi ve Fiyatları

Her şey tamam, planlarınızı yaptınız ve sosyal medya hesaplarınızın yönetimiyle ilgili hizmet almak istiyorsunuz. Fakat fiyatlar hakkında en ufak bir fikriniz yoksa; sizi biraz aydınlatmak isteriz. Markanızın adına ve üretilecek içeriklerin çeşitliliğine göre fiyatlar değişiklik göstermektedir. Yalnızca tanınmak isteyen bir marka ile hem tanıtımının yapılmasını, hem kitlelere ayrı ayrı seslenilmesini hem de getiri raporlarının ayrıntılı dönütlerini isteyen bir markanın fiyatlandırması farklı olacaktır. Sosyal medya fiyat teklifi almak istiyorsanız, belirlediğiniz firmayla bir görüşme yapıp bunu sağlayabilirsiniz. Ya da bütçenizi firmaya belirterek ne tür bir hizmet alacağınızı öğrenebilirsiniz. Fiyat aralığı çok geniştir fakat araştırırsanız 200-5000 arasında değişiklik gösterdiğini söylememiz mümkün.

Sosyal Medya Hesapları Yönetimi ve Süreç

Markanız veya kendiniz için sosyal medya hesap danışmanlığı almak istiyor veya alıyor olabilirsiniz. Süreç nasıl işliyor bir de buna değinelim istedik. Önce sosyal medya fiyat teklifi alıyorsunuz. Ardından hesaplarınız devralınıyor, siz de kullanıyorsunuz bu süreçte elbette. Bundan sonrasında sizin isteklerinize göre aksiyona geçiliyor ve belirlenen stratejilerle reklam yönetiminiz de sağlanıyor oluyor. Sosyal medya hesaplarınız etkin olarak kullanılırken reklamlarınız da kaliteli şekilde yürütülüyor ve hedef kitlenize göre ayrı ayrı ya da bütün olarak içerikler yalın ve anlaşılır şekilde sunuluyor. Bu şekilde süreç ilerlerken siz de bir markaysanız, satışlardaki değişimi incelersiniz. Biz de size belirli aralıklarla verdiğimiz görüntülenme, tıklanma gibi verileri gruplar halinde sunarız. Kıyaslamaları yapar ve sizin için katkıları incelersiniz. Haydi gel, portföyünü genişletelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir